autobusu nuoma vilniuje

autobusu nuoma vilniuje

Autobusų nuoma Vilniuje - keliaukite naujais autobusais, kurie atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus ir užtikrina maksimalų komfortą. Savo klientams siūlome geriausias poilsio ar verslo kelionių sąlygas Lietuvoje.


Autobusų nuoma – puikus sprendimas vertinantiems kokybę, saugumą ir profesionalų aptarnavimą. Pagal Jūsų poreikius siūlome įvairių dydžių autobusus, kurių privalumus įvertins kiekvienas.

Leiskite mums suorganizuoti kelionę už jus ir galėsite mėgautis kiekviena kelionės akimirka. Padarykite savo kelionę smagia ir nuostabia patirtimi su mūsų Vilniaus mikroautobusų nuomos paslauga

AUTOBUSU NUOMA VILNIUJE SU VAIRUOTOJU

Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju - aukštos kokybės autobusų nuomos paslauga Vilniuje. Autobusų nuoma Vilniaus mieste, autobusu nuoma vilniaus rajone ir visoje Lietuvoje aptarnaus visus mūsų klientus. Tai galimybė keliauti patogiai ir be rūpesčių. Mūsų patyrę vairuotojai ir patogūs autobusai suteiks jums malonią kelionę.

AUTOBUSU NUOMA VILNIUJE KAINA

KELEIVINIU AUTOBUSU NUOMA VILNIUJE

Autobusu nuoma moksleiviams vilnius - mūsų autobusai yra puikiai pritaikyti moksleivių grupėms. Aukšta mūsų paslaugų kokybė ir patraukli kaina. Mes užtikriname kelionės  patogumą ir saugumą. Autobusu nuoma vilniuje pigiai prasideda nuo 30€. Bet to mes galime suteikti pasiūlymą, kuris atitiks jūsų poreikius!

AUTOBUSIUKŲ NUOMA VILNIUJE

Autobusiukų nuoma Vilniuje siūlo paslaugą, kuri gali būti labai naudinga jūsų kelionei. Su mūsų autobusais galite būti tikri, kad kelionė bus ne tik patogi, bet ir saugi.
Jei reikia patikimos ir patogios kelionės Vilniuje, mūsų autobusiukų nuoma yra jums tinkama pasirinkti!

AUTOBUSU NUOMA VILNIUJE SU VAIRUOTOJU KAINA

Autobuso nuoma su vairuotoju vilniuje gali labai skirtis priklausomai nuo vietų skaičiaus, autobuso dydžio, nuomojamo autobuso trukmės ir papildomų patogumų. Autobusu nuoma parai vilniuje su vairuotoju kaina yra viena pigiausių Vilniuje.Tačiau dėl kainos apskaičiavimo Jums visuomet padės mūsų vadybininkai.

AUTOBUSO NUOMA VILNIUJE KAINA

Autobuso nuomos kaina vilniuje - yra žemos kainos. Mūsų tikslas - padaryti autobusai nuoma vilniuje prieinama kiekvienam. Mūsų kainos yra vienos iš konkurencingiausių Vilniuje, tačiau tai nereiškia, kad mes aukojame kokybę. Pas mus yra vieninaujausių autobusų. Mes siekiame padaryti pigią autobusų nuoma vilniuje. Su mumis jūs galite greitai gauti autobusą ir pradėti savo kelionę be jokių rūpesčių.

AUTOBUSIUKO NUOMA VILNIUS

autobusu nuoma vilniuje

AUTOBUSIUKU NUOMA VILNIUS

Siūlome didelį autobusiukų pasirinkimą. Turistines ar verslo keliones metu gali prireikti asmeninio transporto. Mūsų įmonė teikia tokią paslaugą kaip:

  • turistinių autobusu nuoma vilniuje su vairuotoju
  • autobusu nuoma vilniuje vestuvems.
  • nauju autobusu nuoma vilnius.
  • autobusų ir mikroautobusų nuoma vilniuje.
  • autobusiuko nuoma mieste.


autobusu nuoma vilniuje

AUTOBUSIUKO NUOMA VILNIUJE

Turistinių autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju - patogus ir saugus būdas atrasti kelevimo grožį,  lankytinas vietas. Su mūsų profesionalias vairuotojais ir modernias autobusai užtikrins jūsų sklandžią kelionę.

autobusu nuoma vilniuje

AUTOBUSO NUOMA VILNIUS KAINA

Vilniuje siūlome įvairios autobusų nuomos kainas, tačiau ieškant pigesnių variantų, galima rasti puikų pasiūlymą pigiai nuomotis autobusus Vilniuje. Ir visa tai yra pas mus įmonėje. 

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE REKVIZITAI
Miroautobusu nuoma Vilniuje, SIA
Adresas: P. Žadeikos g. 26a-6, Vilnius

Įmonės kodas: 123910776

PVM mokėtojo kodas: LT239107716

Tel.: +370 69026666

El. paštas: info@mikroautobusunuomavilniuje.eu

Finansai: +370 660 72222

Direktorius: +370 611 10000

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE NAUJIENOS
DARBO LAIKAS : I-V: 08:00 – 17:00
VI: Nedirbame
VII: Nedirbame

SOCIALINIAI TINKLAI

Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma Vilniuje !

Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia: